Murat Boz ve Hadise…

Ne zaman ben birşeyler yapıştırayım şu bloguma diye otursam,hep o zil çalar zaten,az önce de olduğu gibi…Neyse ki yemek siparişim geldiği için çok strese girmedim:)Bir yanda sakızlı muhallebimi yerken keyifle dedikodu yapabilirim şimdi…:)
Geçenler de duymuştum, Hadise ve Murat Boz Elle Ocak sayısı için kamera karşısına geçmişti…Malum,başlarında olan şöhrete,yarışma ile daha da ün katıldı…Ben Murat Boz a çoğu insan gibi bu yarışma ile sempati duymaya başladım…Hatta ne yalan söyleyim yazdan çekilmiş bir slow klibi vardı,o kadar bronz,o kadar seksüel,o kadar gay görünüyordu ki,çok soğumuştum ondan…Sonra yazın tvlerde sevgilisi ile çıkınca karşımıza,oh be dedim gay değilmiş:) Çoğu çatlayan kızın yanında çok sevinmiştim Muratçığım için…:)

Hadise için birşey söylemeye gerek yok.Kadın başarılı,sesi güzel,şarkıları hit,dinleniyor hatun…Bir bayan olarak açıkçası onun bacak boyuyla,büyük kalçalarıyla hiç ilgilenmiyorum..Kötü eleştiriler yapıp ta egomu tatmin etmeme de hiç gerek duymadığıma göre, tam tersi gerçekleri söyleyip mutlu olabiliyorum:)Mesela benim düşüncelerim;saç rengi harbiden çok güzel,yakışıyor,hep dalgalı kullansa iyi,düzleştirilmiş halini hiç sevmedim…Ve makyajını kusursuz yapıyorlar..Diz üstü boy dar etek ve elbise seçeneklerine çok mantık yürütemiyorum,fazla geniş gösterdiği kanaatindeyim…
Ve onları izlerken eğleniyoruz,onlarda çok eğleniyor .Çekimde yapılan röportajda da bunu dile getirmişler zaten..

Bu fotolarda adamları sürekli uçuruyorlar artık..Lacoste yaptığından beri bunun modası hala geçmedi..Lacoste un adamları uçsun bize yeter abi…Murat ın ihtiyacı yok çok havalanmaya zaten..Bak yine Hadise ye diz altı boy elbise vermişler zaten,of ya of…Dantelden bıktık yani.
Ben bu tulumu çok sevdim..Zaten hardal tonları,sarılar benim için kışın var..Kruvaze tulumlarda erkek yaka cuk oturuyor…
Murat Boz tuvalette bile müzik dinliyormuş neyseki penguen okumasından iyidir kızlar:)
 • http://www.blogger.com/profile/08898370608258700586 PAPİŞ STYLE

  Kim ne derse desin ben de Hadise’yi çok seviyorum. Hele ona o bozuk Türkçe ile konuşması öyle çok yakışıyor ki.Kız mütevazı kardeşim. Hazmetmiş. Avrupada doğup yaşamanın getirdiği bir görgü işte. Bir de Hadiseyi en çok nerde daha çok sevdim biliyor musun Zuhalcim? Buse Terim var ya Fatih Terimin kızı blogu var hani onunda, Hadiseye gardrobunu blogunda görüntülemesi için açmasını istemiş.Hadise de kibarca reddetmiş. Dolabım benim özelim üzgünüm olamaz demiş. Gayet de mantıklı. Bir defa insanlar çook ünlü dergilere dolaplarını açmadıktan sonra sana niye açsınlar ki. Buse de buna bir bozulmuş.Twitterdan bir ara ne laf soktu Hadiseye. Terbiyesiz. Ne var yani açmaz açmaz. Açsaydı yağlı,ballı kaymak yapacaktı Hadiseyi açmadı tuu kaka oldu.bu ne yani, bu neee?

  • http://www.blogger.com/profile/14718235709991053786 Zuhal Varol

   Papişim doğru söyüyorsun:) Hayat zaten o kadar sıkıcı ve yorucuyken,suratsız olmadığı için , ben Hadiseyi izlerken keyif alıyorum cıvıl cıvıl ve sahte gelmiyor bana da.Buse terime gelince,ben yeni yeni blogunu takip etmeye başladım.Hadise tam bi hadise yarattığından dolap konusunda teklif götürmüştür eminim ama Bu kişisel bi mevzudur,dediğin gibi blog sayfası için bunu paylaşmak istememiş olabilir.

 • Anonymous

  vaaaaaaaaaav

 • Anonymous

  çok yakışıyorsunuz birbirinize